O nás


 NOVÝ PROVOZOVATELÉ S DLOUHOLETÝMI ZKUŠENOSTMI
                                 

                                                                             VÁS
rádi přivítají v hotelu Zvon v Dolním dvoře. Je to místo plné, klidu, čerstvého vzduchu a také příjemného prostředí. Malebná horská obec s rodinnou atmosférou, ležící v srdci Krkonoš.

V letní sezóně vhodný výchozí bod pro pěší i cyklistické túry. V zimní sezóně poskytují dva skiareály komlexní služby – upravované, technicky zasněžované sjezdovky, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů. Zvon je umístěn v Obci Dolní Dvůr u horních stanic lyžařských vleků SKI AREÁLU FAMILY PARK.

V Dolním Dvoře můžete prožít 5 ročních období! Zvonkohra na kostele sv. Josefa hraje totiž každou roční dobu jiné melodie a o Vánocích pak sérii koled.

Hotel u Zvonu disponuje 24 pokoji a 88 lůžky ve standartním provedení ke spokojenosti našich hostů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi zdaršma, parkování u hotelu. V hotelu je možnost využít wellness služby.

Autobusová zastávka v těsné blízkosti hotelu (50m). Vlakové spojení z nedalekého města Vrchlabí (5km).

Hotel je vhodný k individuální rekreaci, rodinnou dovolenou s dětmi,lyžařské kurzy,školy v přírodě,teambuldingy,přechody Krkonoš,akce pro  seniory či k pořádání firemních akcí, školních akcí a školení.